Vierailija

Antakaa vinkkejä miten säästää ruokakuluissa. 4 hengen perheellä mennyt ruokakauppaan noin yli 1000€ / kk sisältäen pesuaineet, wc-paperit ym. Nyt haluan säästää.

Minkä verran samankokoisilla perheillä menee kauppaan rahaa kuukaudessa?

Kommentit (1)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
* Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.

Poiminnat

Suosituimmat

Uusimmat

Sisältö jatkuu mainoksen alla

Uusimmat

Suosituimmat