Vierailija

Hain keskiviikkona apteekista hiivaan tarkoitettuja emätinpuikkoja/tabletteja 3 kpl. Vaivat jatkuvat edelleen eli kutina ja nyt on alkanut tulemaan vielä jotakin vuotoa. Pissaa tai jotakin.??

Ei haise millekkään ja samalla tulee valkoista aivan kuin sitä emätintablettia jauheena. Mistähän voisi olla kyse?

Kommentit (2)

Minulla menee yleensä 3-4 päivää että oireet täysin poissa ja koska sinä otit miedompia tabletteja (itse otan sen yhden ja sillä siisti), en ihmettele vaikka kestäisi pidempäänkin. Niitä murusia kuuluu tulla mukana pois, sillä emätin puhdistaa itseään ja työntää kaiken lian ym. pois sieltä ;). Keltainen vuoto on normaalia hiivatulehduksessa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
* Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.

Poiminnat

Suosituimmat

Uusimmat

Sisältö jatkuu mainoksen alla

Uusimmat

Suosituimmat