Vierailija

Mikähän ihme minua vaivaa. Syön ehkäisypillereitä (Yasmin), olen syönyt niitä nyt 9 kk. Aiemmin söin monta vuotta Merciloneita ja viime käynnillä vaihdettiin, jotta saataisiin finnejä kuriin. Nyt kahden viimeisimmän liuskan aikana multa on tullut lähes päivittäin vähäistä kuukautisvuotoa (ruskeaa, jollaista se on aina kuukautisten ekana päivänä.) Tauon aikana kuukautiset on kuitenkin tulleet ihan normaalisti (kuten mercilonienkin aikana). Koskaan aiemmin tällaista jatkuvaa tiputtelua ei ole ollut.



Onko ihan ok, jos yhtäkkiä muuttuu tällaiseksi, vai mikä on vialla? Tosi ärsyttävää on ainakin, kun pikkuhousut menee niin likaiseksi päivittäin jos ei käytä pikkuhousunsuojia.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
* Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.

Poiminnat

Suosituimmat

Uusimmat

Sisältö jatkuu mainoksen alla

Uusimmat

Suosituimmat