Mielialalääkkeen käytön lopettaminen...

Vierailija

Inhottavia oireita. Aloituksestakin tuli oksentamista, huimausta ja ripulia. Nyt ensin söin joka toinen päivä, sitten joka kolmas päivä. Nyt kohta viikko ilman ja päässä " heittää" villisti koko ajan. Ei oikein huimaa, mutta... Lisäksi taas pahoinvointia. Ja nämä piti olla sellaisia, joista ei sivuvaikutuksia tule.



Jos olisin tämän tiennyt, olisin lääkkeestä kieltäytynyt. Vaikka ajatuksia olikin kaikenmoisia pääkopassa...

Kommentit (4)

Vierailija

Yritä ajatella, että ne ovat nyt juuri tällä hetkellä kiusanasi, mutta helpottavat joka päivä enemmän. Todennäköisesti viikon parin päästä vointisi on jo ok.



Kyllä lääkitys on toisinaan paikallaan, vaikka fyysisiä sivuoireita olisikin. Henkinen hyvinvointi on kuitenkin tärkeämpää.



Tsemppiä!

Vierailija

Syöt normaalia annosta hiukkasen pienempää annosta viikon ja siitä sitten taas pienempää ja taas viikko! Pitäisi oireet haihtua!

Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.

Uusimmat

Suosituimmat