Vierailija

.

Kommentit (10)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Menee varmaan n. 800-1000. Meillä ei ole vielä ainakaan ruokamenoissa säästelty ja usein ostetaan varastoon. Meillä onkin aina hyvät varastot kuivatavaraa, säilykkeitä, pesuaineita, vaippoja sekä ruokaa (lihaa, perunapakasteita, vihanneksia ja leipää) pakastimessa.



Seuraan kyllä hintoja ja ostetaan aina tarjouksesta, mutta syödään aina hyvää lihaa ja leikkeleitä. On myös monia tuotteita, joista pitää aina olla tietty merkki, josta tykätään...

500-600 euroa, välillä enemmän kun on 2 vaippaikäistä. Apteekki ja lääkärireissut nostivat meillä nyt kuluja aika lailla viime ja tässä kuussa... että kyllä sellaiset 800 euroa kuussa saa varata että ruoat, hygieniat sekä lääkkeet saa :(

* Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.

Poiminnat

Suosituimmat

Uusimmat

Sisältö jatkuu mainoksen alla

Uusimmat

Suosituimmat